Fotbalem proti rasismu

Takový malý report na otázku, jak jsme hráli, na turnaji proti rasismu ve východních Čechách

Z deseti týmu jsme skončili osmí. Ve skupině jsme sice všechny zápasy prohráli, ale gólů jsme soupeřům dali také dost. Přivezli jsme s sebou i dvě velká chorea, na prvním bylo: Proti rasismu, a na druhém: All Colours Are Beautiful, přičemž A.C.A.B. bylo zvýrazněno červeným sprejem.

Jinak nás jelo 27 lidí, což byl parádní počin a také i díky nám a našemu umění pít a bavit se do ranních hodin (přičemž někteří třeba ani nespali), se organizátorům tohoto úžasného turnaje podařilo po 7 letech neskončit v mínusových položkách. Na koncerty i afterparty jsme zůstali jediní z týmů, plus místní borci z týmu reprezentující Noise Bar. Dojelo ještě pár lidí, kteří se těšili na českou punkovou legendu Tass (ostatní kapely nás nijak nezaujaly), přičemž jeden z fanoušků byl teprve dvanáctiletý Skinhead jménem Mikuláš, kterému jsme darovali náš dres, placku s Trojanskou přilbou na bekovku a poprvé v životě měl také pyro.

Naši DJs ve složení, Marek a Gagi, (další byl i Žerďa starší, ten si s sebou přivezl stan, desky, ale neměl sil ani na jedno) rozjeli opravdu slušnou afterparty, která končila někdy kolem čtvrté, ale pro některé pokračovala i přesto dál.

Odjezd jsme měli po jedné odpoledne, takže byla ještě spousta času vypít všechno pivo, rum, zelenou a tak dále…

Co dodat na závěr?

Nikdo se nám nezranil, pár modřin a „oken“ si vezeme, ale i přesto to byl nádherný víkend v přírodním areálu s úžasnými lidmi. Moc děkujeme všem lidem, kteří se na této akci podíleli. Mají náš velký respekt a doufáme, že příští rok ten autobus naplníme do posledního místa.

Vršovice Skins & Štramberk Rude Boys

Fotbalem proti rasismu

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek