Dynamo vs. Bohemians

I přes předpovídanou nepřízeň počasí jsme v neděli před polednem vyjeli podpořit naši milenku – jedinou Bohemku – na jih Čech. Předpověď se naštěstí ukázala jako nepřesná a tak jsme si v přetopeném kupé s výhledem na prosluněnou oblohu mohli zavzpomínat na nejteplejší letní dny.

V Budějovicích, kde by chtěl žít každý, nás přivítali věrní přátelé z jihu a společně jsme ještě stihli před fotbalem popít a poobědvat. Pak už následovala túra na stadión a sledování mizerného výkonu klokanů z Vršovic.

Teplota pomalu ale jistě klesala a stejně tak i zájem o fandění. Výjimku tvořili občasné momenty, jako když v 76. minutě netrefil Milan Havel prázdnou bránu po neskutečné přihrávce od Jakuba Nečase. To se do lidí v ten moment dala taková horkost, až kotel zasyčel upouštěnou parou a zahřímal smrští nadávek a hurónským řevem.

Tadiční děkovačka tak byla po zásluze nahrazena výtkami. Této bouřlivé atmosféry jsme využili a odpálili několik stroboskopů, aby podávané argumenty dostali ten správný rozměr.

Bohemka tedy navázala na pohárový zápas a odjela do Prahy bez bodů. My však výletu nelitujeme a ještě jednou zdravíme naše místní přátele.

Bohemians Ultras

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek