Barflies Pravěk III. – Poslední zápas před Krachem

(Horní Počernice, 29. 1. 2005, Bohemians – Slavia B 0:5)

Čus virus! Letos to byla dost ujetá sezóna a příští bude taky. Vždycky sice může být hůř, ale Pravěk moc dobře ví, kdy bylo bohemákovi nejhůř: v mrazivou sobotu 29. ledna 2005 odpoledne, kdy jsme hráli v rámci zimního Tipsport Cupu na Xaverově proti juniorce Slávie.

Tenhle zápas mohl být náš poslední – co k tomu vedlo zrovna vzpomíná Martin Hašek na kenguru.cz (kenguru.cz/index.php/zajimavosti/cesta-ze-dna/2004-2005-sesun-ke-konkurzu), na klubovém webu dodnes visí stručná reportáž od legendárního autora (bohemians.cz/clanek/4956/na-rozloucenou-bohemians-slavia-05). Od minulého dílu Pravěku víme, že Barflies za sebou měli iniciační Antiru, navázanou družbu se Skinheads St. Pauli, pár výjezdů tam i onam a vystátý flek v Ďolíčku, zkrátka dost důvodů smutnit nebo se nasrat, že hrozí konec ve chvíli, kdy se nám to začalo tak pěkně rozjíždět.

Praxi z demošek jsme zúročili ve výrobu pár transparentů s hrobařem (Strýček Sam jako symbol moci a prachů) a doktorem – řezníkem (ukradený a recyklovaný reklamní baner). Fotbal k nekoukání, ale tentokrát ty bylo to nejmenší. Partyzánské vyvěšení dresu pana BAB na lešení. Po závěrečném hvizdu náběh a lehká strkačka se sekuritkou a nindžama. Když vyklidili pole, tak prapodivný pohřební rituál na ploše. A pak už jen kar („pohřební hostina na tři“) v tamní klubové hospodě. Čím víc piv, tím větší bití v prsa, že takhle to přece skončit nemůže…

A taky že ne, ale to už je jiný příběh.

A že ten dnešní byl moc krátký? No není divu, já ho tentokrát seskládal podle fotek, které jsem vylovil z harddisku a poprvé zveřejňuju. Ale jinak jsem detaily vytěsnil a už zažít nechci.

Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem Barflies Pravěk, Poslední zápas před krachem

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek