Barflies Crew pomáhá i nadále.

Po prvním spontánním sběru zdravotnickýho materiálu a proviantu pro seniory a jejich pečovatelky, jsme začali pečlivě sbírat zásoby pro další várku. Nakonec se nám toho podařilo nakupit víc, než jsme čekali, a to díky větším možnostem (víš jak, něco se koupí, něco se někde najde zadarmo, a něco zaplatí Jirka Lála). Taky se k nám přidávají další dobrovolníci, kteří snad z dobroty, možná ale z dlouhý chvíle nebo nadbytku financí, přikládají ruku k dílu.

Opět jsme tedy mohli udělat radost starým lidem, kteří jsou nejvíce ohroženi čínskou chřipkou a kteří jsou navíc sužováni samotou, ale i lidem, kteří jsou v denodenním stresu a s vypětím sil o tyto nešťastníky pečují.

Byli bychom to ale prachmizerní fandové klokanů, kdybychom je nějak nepodpořili i v době, kdy se nekope liga. Vypravili jsme tedy delegaci po stopách Josefa Švejka směrem k Putimi, kde leží Zvířecí park, ve kterym žijou klokani spolu s jinými savci, ale i plazy nebo dravci. Mrkni na to a vyprav se tam, až bude líp!

Zbylo nám ještě něco hokynářskýho zboží a dumáme, komu bychom jeho darováním mohli udělat Vánoce v dubnu. Kdybys věděl, kde pomoci i jinde, nebo kdyby ses dokonce i Ty (!) chtěl přidat k naší „dobročinnosti“, tak nám napiš do zpráv. Oi!

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek