Utrápený výkon, to byla generálka před Víkendem šampionů. Na umělé trávě v Edenu se nás sešly dobré dvě stovky a zaplnili jsme tak „tribunu“. Po fanoušcích Dukly ani vidu ani slechu, možná tak tich pár postarších pánů. Fandění se moc nedařilo, moc nás neřvalo, ale hned na začátku se mezi nás rozdal nový chorál „Pojďte všichni zpívat s náma“, ale jelikož nikdo neznal melodii a nedařilo se nám žádnou vymyslet, chorál jsme nezpívali. Ani druhý chorál „Gól klokan gól“ nebyl použit. Jediné, co se ujalo bylo Horto Magico a pak již klasické chorály. Zpívali jsme ale maximálně tak 20 minut. Potom jsme přestali a začali jsme až někdy ke konci, abysme své borce hnali za vítězstvím.

To se bohužel nepodařilo. Za celou první půlku jsme vystřelili na bránu snad dvakrát a to ještě z takové poloakce. Ve 42. minutě udeřil náš bývalý hráč Kulvajt a bylo vymalováno. Vyrovnat se nám již nepodařilo a i když jsme hnali naše borce za vyrovnáním ani to se nepovedlo.

Co se však povedlo, je pyro. Pár barev se v kotli objevilo a kvůli dýmovnici musel být dokonce přerušen zápas. Fotky z pyra a ze zápasu si můžete prohlédnout dole Ke konci jsme zapálili par dalších a dali jsme se šálami „Jdem na fotbal“. Bohužel počasí moc nepřálo a zima byla opravdu ukrutná. Ještě, že je v O2 aréně teplo a že již budou hrát všichni a v brance bude Sňozík (to neznamená, že Václav Marek chytal špatně – pozn. aut.). Veselým okamžikem bylo také, když jsme zjistili, že postranní rozhodčí má v bundě ramínko a pár pokříků směřovalo tudiž na něj (a na jeho ramínko). Fotku si můžete prohlédnout nad tím.

Těšíme se tedy na Vás již v sobotu od 10:00 v O2 aréně nebo již na společné cestě do O2 arény něco před 9 hodinou.