Dnes jsme od 11 hodin hráli proti Viktorce Žižkov zápas do Tipsport ligy. Po nevydařeném začátku a řadě nepromněných šancí, náš navrátil Vladimír Bálek vstřelil gól a nakonec jsme vyhráli 1:0. Report od Vency zde:

Fotbal:
Bohemians 1905 – první čtvthodina bez jakéhokoliv náznaku akce a tlak Petrželovy Viktorky, zbytek první půle byl však pod taktovkou Klokanů, největší šanci měli Ferenc Róth, který však trestuhodně nedokázal uklidit míč k tyči a minul a následně Bálek, který si poradil mnohem lépe a poslal Bohemku do vedení, druhá půle byla z naší strany nemastná neslaná, větší šance na obou stranách, ale gólem žádná neskončila, soupeř se snažil o vyrovnání, hodně nás podržel jako vždy jistý Sňóza a také branková konstrukce, soupeřům však také přálo štěstí a to když sudí neuznal Škodův gól na začátků druhé půle kvůli údajnému offsidu…
V týmu Bohemky na postu záložníka nastoupila i nová tvář a posila Rastislav Vdovjak.

Fandění:
Lidí se sešlo poměrně dost (podle Virtuálního Ďolíčku – 350), ovšem na to, že se hrálo o víkendu bych si minimálně z naší strany představoval větší návštevnost, bohužel chyběly všechny známé tváře a tak se v prní čtvrthodině schylovalo k velké ostudě, protože nezazněl a jediný bohemácký pokřik. Vše se zlomilo hlavně Bálkovým gólem a klokaní fanoušci se začali probouzet, v druhé půli už bylo fandění poměrně slušné, příznivci Viktorky o sobě dávali vědět již od začátku a využívali mlčení Bohemáků. Nakonec se však ukázala naše převaha a vyhráli jsme jak na hřišti, tak v hledišti!

Nezapomeňte, že zítra je Tipsport liga znovu, hrajeme proti Jablonci od 11:00 také na UMT Eden…