Na nedělní zápas se bohužel vydala sotva stovka fanoušků Bohemky. Na atmosféře to kupodivu nebylo znát. Tradiční bicáky nahradil více než skvěle Gagi a se svým dynamickým rytmem rozproudil krev v žilách celého kotle. Na úvod zápasu jsme rozvinuli nápis ?FORZA NERO AZZURRO?, který reagoval na nové venkovní dresy, ve kterých poprvé nastoupili klokani tento zápas.

Hrálo se nahoru dolů a o souboje nebyla nouze. Kupodivu ani hra rukou v tomto utkání tolik nevadila a sporných situací bylo jak hub po dešti. Není proto divu, že se v našem kotli nejvíce ujaly pokřiky ?Pelta ven!? a ?Míra Pelta nemá čuráka, jeho žena nemá klitoris, jejich děti stejně zabijem?.

Jablonečtí během zápasu také ukázali, jak umí malovat a pochlubili se výtvorem, který jim na pohárovém utkání s Kodaní nebyl dovolen použít. Na motiv ve stylu ?Islám v ČR nechceme? zareagoval náš kotel pokřikem ?Jablonci fandí pitomci!?. K choreu pak severočeši přidali dýmovnice, což se nelíbilo hlavnímu pořadateli, resp. hlasateli. Náš kotel opět reagoval pokřikem, tentokráte ?Pyro není zločin!?.

Utkání si nenachala ujít ani dvojice z To My Kibice, která byla tento víkend v Praze a navštívila i mj. duel Sparta Praha vs. Baník Ostrava. Po zápase proběhla tradiční strkačka se sekuritkou, ale bez větších šrámů či asistence Acabů. Nakonec se fans rozjeli do svých domovů, avšak náš bus zamířil rovnou do nejmenovaného bistra na půl cesty do Prahy, kde jsme do pozdních nočních hodin zapíjeli první výjezd nové sezóny.

Jablonec vs. Bohemians

Jablonec vs. Bohemians

Jablonec vs. Bohemians

Jablonec vs. Bohemians

Jablonec vs. Bohemians

Jablonec vs. Bohemians