Jelikož se brněnští tentokrát neozývají, podceňuje většina situaci a na připravovaný sraz vůbec nedoráží. O pár minut později se to však ukazuje jako fatální chyba. Hosté se ozývají asi dvě hodiny před zápasem a požadují střet. Nezbývá než přiznat, že jsme se nesešli a proto jejich snahu odmítáme.

Pár minut před odchodem dáváme dohromady tak třicet kusů a vyrážíme do Vršovic. U stadionu jeden z nás útočí na čtyři Brňáky, ti se dávají na ústup a zasahuje policie (asi to nebyli hools). Z horní restaurace vychází pět dobře vypadajících týpků.

Ovšem třicítka robocopů nedovoluje střet. Domlouváme tedy boj po zápase v nedalekém parku. V průběhu utkání hosté oznamují, že jich bude patnáct. Střet počet na počet však odmítáme a oznamujeme, že jdeme skupina na skupinu. Před závěrečným hvizdem brněnské obkličuje PČR a ti nám oznamují, že se čertům neztratí a ke střetu nedojde.

To, co se stalo před zápasem, je naše chyba. Nesejít se před Brnem je opravdu k zamyšlení. Všem, kteří leželi doma, nebo u vody děkuji, za pár blbů, kteří přišli a za to, že se brněnským musím omluvit. Opravdu se snažili.

autor: Blecha / Berserk (Bohemians Praha)

převzato z Football Factory č.17