Po dlouhé letní pauze začíná konečně první ligové kolo, které nám nalosovalo zápas s SKS a jsme „domácí“. V tomhle fotbalovém absurdistánu se už nedivíme ničemu. V 18:45 je sraz před Ďolíčkem odkud vyráží v 19:05 cca 300 klokanů pochodem k prasečáku. Objevuje se transparent se známým heslem: „Dva kluby, dva stadiony!“. Rozhodně je však zklamáním počet účastníků pochodu. Byl sice pátek večer, ale z těch lidí co na stadion nakonec přišli do edenu, šla pochod opravdu nepatrná část. Asistence nesmyslně početných represivních složek nesměla chybět. K našemu překvapení se nekoná žádná nepříjemnost po cestě, a tak dorážíme do prasečáku celkem brzy, což většina využívá k občerstvení. Poté odchází ta část klokanů z pochodu, která účast v edenu nepřenese přes srdce, odchází sledovat zápas v tv. Na začátku utkání probíhá minuta ticha za oběti maniaka v Norsku, kterou podporujeme transparentem vyjadřujícím soustrast. V první půli se celkem dobře fandí, na to že se hraje v edenu přišlo i dost lidí. Překvapivý je počet slávistů i přes to avizovaný bojkot. Bohemka hraje svůj bojovný fotbal, a ve 30. minutě vedeme Škodovým gólem již 2:0. Se stoupajícím vedením stoupá i kvalita fandění až do konce poločasu. Na začátku druhé půle roztahujeme povedené choreo s upraveným motivem The Simpsons. Tradičně minimálně sporné výroky rozhodčího v průběhu zápasu vaří klokaní krev v žilách. Do konce zápasu fandění neubírá na síle, a všichni ženou klokany za vítezstvím. Protože ani jeden z rivalů již žádnou šanci nevyužije, radujeme se vítezství 2:0. Probíhá tradiční děkovačka s hráči a snad každý klokan vyráží oslavovat do nějaké knajpy. Slaví se až do rána, byla to velká klokaní noc na kterou se bude dlouho vzpomínat